• Wyjazd uczniów klasy IV do parku trampolin Movement Arena w Suwałkach

• 19 maja 2022 r. 11 - osobowa grupa uczniów z klasy IV wybrała się do parku trampolin „Movement Arena" w Suwałkach.

Celem wyjazdu była integracja uczniów klasy, umiejętność organizacji wolnego czasu oraz umiejętność współdziałania w grupie

Podczas wizyty w parku trampolin uczniowie na początku przeszli solidną rozgrzewkę poprowadzoną przez instruktora parku. Następnie uczniowie korzystali ze wszystkich atrakcji znajdujących się w obiekcie.

Czas spędzony w parku solidnie wymęczyły nasze dzieci i zaowocował dobrym nastrojem i chęcią powtórzenia wyjazdu.

Kolejnym punktem wyprawy po intensywnym treningu była restauracja McDonald's, gdzie uczniowie zjedli ulubiony posiłek. Ostatnią atrakcją w tym dniu była beztroska zabawa na placu zabaw oraz podziwianie fontanny przy Suwalskim Ośrodku Kultury.

• Kondolencje

• Pracownicy, Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pawłówce składają wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa otuchy całej Społeczności Centrum Administracyjnego Domów Dziecka w Pawłówce z powodu śmierci wieloletniego Dyrektora placówki Pana Waldemara Jerzego Pstrzocha.