• Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Nauczyciele i Uczniowie

•   Informuję, że zajęcia edukacyjne w naszej szkole trwają do wtorku 22.12.2020 roku. Ferie świąteczne rozpoczną się 23 grudnia i zakończą 3 stycznia 2021. Bezpośrednio po feriach świątecznych - zgodnie z zarządzeniem MEN - rozpoczną się ferie zimowe, które potrwają do 17 stycznia 2021.  Po feriach zimowych kontynuujemy jeszcze naukę w pierwszym półroczu. W związku z tym, nauczyciele poinformują Rodziców, Opiekunów i Uczniów o proponowanych ocenach do 22 grudnia 2020r. Uczniowie mają możliwość  poprawienia oceny do klasyfikacyjnej rady pedagogicznej, która odbędzie się po feriach.

Zbliża się Boże Narodzenie- czas, który niezmiennie napełnia nas nadzieją i spokojem. Rodzicom, Opiekunom, Pracownikom szkoły, Uczniom, Przyjaciołom i Sympatykom naszej placówki,  życzę przede wszystkim tego,  aby mogli spotkać się ze swymi bliskimi w wigilijny wieczór. Świąteczny czas niech wypełni ciepło i radość, a niepowtarzalny nastrój świąt niech towarzyszy Państwu jak najdłużej. Niech te święta będą zapowiedzią nowego, lepszego roku pełnego stabilizacji, dobrych decyzji i spełnionych planów.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pawłówce Anna Kopko

• Sukces naszych uczniów w konkursie o tematyce Bożonarodzeniowej i Noworocznej!

• Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasi niezwykle zdolni uczniowie z klas 0-III, zdobyli bardzo wysokie miejsca oraz wiele wyróżnień w konkursie plastycznym na najpiękniej wykonaną kartkę ekologiczneą o tematyce Bożonarodzeniowej i Noworocznej, organizowanym przez SPK w Turtulu. Spośród 82 prac, które wpłynęły na konkurs, komisja wyłoniła także zwycięzców z naszej szkoły. Oto lista Laureatów:

W kategorii  klas 0-I

I miejsce- Aleksander Grzybowski

III miejsce- Nikola Lewington

W kategorii klas II- III

I miejsce- Dawid Lewington

Wyróżnienia:

Igor Durtan

Pablo Rydykowski

Róża Hryniewicz

Wojciech Sienkiewicz

Piotr Wasilewski

Klaudia Budzińska

Julia Felkner

Anita Kozłowska

Maja Stopko

Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy!!!