• Pasowanie Pierwszoklasistów

•

Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. W czwartek, 22 października 2020 roku  odbyła się bardzo ważna uroczystość  – Pasowanie na Ucznia. To był wyjątkowy dzień.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed, Godłem Polski, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Anna Kopko dokonała symbolicznego pasowania na ucznia wypowiadając zdanie: „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej w Pawłówce. Dotknięcie ołówkiem, jak czarodziejską różdżką ramion pierwszoklasistów, oznaczało przyjęcie dzieci do grona uczniów naszej szkoły.

Z okazji uroczystego przyjęcia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Pawłówce życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby pobyt w szkole był Waszą najpiękniejszą przygodą, pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania.