• INFORMACJA DOTYCZĄCA INAUGURACJI ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

• Informujemy, iż uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021 dla wszystkich uczniów odbędzie się 01.09.2020 r.  według poniższego harmonogramu:

8.00- msza święta w kościele parafialnym w Nowej Pawłówce w intencji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. Uczestnictwo we mszy świętej, ze względu na sytuację epidemiologiczną, pozostawiamy do decyzji rodziców. Dzieci uczestniczące we mszy świętej pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

8.45- klasy I-VIII- spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych w szkole.

10.00- 10.30- Dzieci z oddziału przedszkolnego 3-4 latki w Szkole Podstawowej w Pawłówce pierwsza grupa:

1. Bakuła Michał

2. Bogdan Blanka

3. Dziki Kordian

4.Dzika Kornelia

5. Fiedorowicz Tymoteusz

6. Hryniewicz Fryderyk

7. Malczewska Diana

8. Mozerys Michalina Mariola

9. Piecuch Ignacy

10.30-11.00- Dzieci z oddziału przedszkolnego 3-4 latki w Szkole Podstawowej w Pawłówce druga grupa:

1. Rutkowski Wojciech

2. Sienkiewicz Agata

3. Sienkiewicz Malwina

4. Stopko Filip

5. Szostak Jan

6. Rokosz Aleksandra

7. Ułanowicz Antoni

8. Wasilewski Filip

Dzieci z oddziału przedszkolnego/ oddziału zerowego w Szkole Podstawowej w Pawłówce

10.00- 10.30- grupa 5 latków

10.30- 11.00- grupa 6 latków

Uczniowie klas I- V proszeni są o to, aby do budynku szkolnego wchodzili wejściem głównym.

Uczniowie klas VI-VIII proszeni są o to, aby do budynku szkolnego wchodzili wejściem od strony boiska.

Informujemy, że ze względów zagrożenia epidemiologicznego, rodzice nie wchodzą na teren budynku szkoły.

Wyjątek stanowią spotkania z rodzicami uczniów klasy „0” oraz przedszkolaków, których prosimy o zachowanie zasad w przestrzeni wspólnej szkoły:

- 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi,

- dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem/ dziećmi, min. 1, 5 m,

- dystans od pracowników szkoły  min. 1,5 m,

- opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa  związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli ( m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk)

Prosimy o wyrozumiałość.

Uczniowie, ze względów sanitarnych, proszeni są o założenie maseczek ochronnych oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do szkoły.

Do zobaczenia w szkole!

• Kurs e-learningowy dla dzieci pt: " Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy"

• Ukończ kurs e-learningowy i zdobądź hulajnogę!!!

Zapraszamy dzieci rolników ubezpieczonych w  KRUS w wieku szkolnym 6-14 lat, uczęszczające do Szkoły  Podstawowej w Pawłówce, do wzięcia udziału w kursie.

Kurs znajduje się na stronie internetowej Kasy pod linkiem : https://prewencja.kurs.gov.pl

Ukończenie kursu należy potwierdzić przesłaniem:

a) Certyfikatu ( w formacie PDF) potwierdzającego ukończenie kursu z wpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka ( dane wpisuje się do systemu na początku kursu)

b) wypełnionego formularza zgłoszeniowego ( w formacie PDF) -załącznik nr 1, na adres email

hulajnoga@krus.gov.pl, w tytule należy wpisać :Kurs e-learningowy dla dzieci ( imię i nazwisko dziecka).

Szczegółową instrukcję poprawnego zapisania i przesłania dokumentów zawiera załącznik nr 2.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2020 r o godzinie 24.00.

Nagrody rzeczowe - hulajnogi przewidziano dla 100 osób, które zostaną wylosowane spośród wszystkich dzieci, które nadeślą zgłoszenia w wymaganym terminie. Losowanie odbędzie się 9  października  w centrali Kasy. Nagrodzeni otrzymują nagrody przesyłką pocztową lub za pośrednictwem Oddziału Regionalnego Kasy przed 15 listopada br.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!